.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРИКС ДЕТЕРГЕНТ ЛАВАНДА И ПАЧУЛИ 2КГ.

SKU: 30110391
Достапност: На залиха
209 ден 135 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта
5-15% анјонски сурфактанти; <5% фосфонати, поликарбоксилати, сапун, не-јонски сурфактанти, зеолити; оптички избелувачи, парфеми, ензими
3 години од датумот на производство
Да се чува на суво помеѓу +5°C и +40°C
Хенкел Србија доо, Булевар Ослобоѓења 383, 11000 Белград, Србија
Тотал Плус Логистик ДООЕЛ, Качанички Пат бр.254, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*