.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МЕРБА КОЛАЧИ СО БРУСНИЦА И БЕЛО ЧОКОЛАДО 200 ГР

SKU: 07020869
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =81ДЕН

162 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*