.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАУТНЕР ДЕВЕЛИ СОС СО ВКУС НА СКАРА 250МЛ

SKU: 16410131
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Додаток за храна
Вода,краставица,семе од синап,шеќер,семе од репка,масло,карамела,оцет јаболков.
180 дена
На амбиентална температура
Маунтнер-Австрија
Пјур Лајф Козметик

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

МАЈА ВОДА ПЕТ 1.5 Л

24 ден
Слика од БИФРУИТ ЈАБОЛКО 100% 1Л

БИФРУИТ ЈАБОЛКО 100% 1Л

60 ден