.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК КАНТИЧКА 291-350 КГ

SKU: 16010133
Достапност: На залиха
185 ден

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК 291-350 КГ

МАСЛИНКИ ГЕМЛИК    

2 ГОДИНИ         

ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ НА 8 СТЕПЕНИ         

КААНЛАР ЗЕЈТИН           

ЛЕТТО ФООДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

ХЕЕТС АМБЕР СЕЛЕКШН

150 ден
Слика од КОЖУВЧАНКА 1.5Л

КОЖУВЧАНКА 1.5Л

20 ден
Слика од СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

СКОПСКО РАДЛЕР ЛИМЕНКА 500МЛ

48 ден
Слика од ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

ТЕО КОНЗЕРВА КУЧЕ ГОВЕДСКО 415 ГР.

54 ден