.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАСЛИНКИ ЗЕЛЕНИ СО ПИПЕРКА 141-180 КГ

SKU: 16010135
Достапност: На залиха
185 ден

МАСЛИНКИ ЦРНИ ГЕМЛИК 291-350 КГ

МАСЛИНКИ ЗЕЛЕНИ СО ПИПЕРКА         

2 ГОДИНИ         

ПОСЛЕ ОТВАРАЊЕ НА 8 СТЕПЕНИ         

КААНЛАР ЗЕЈТИН           

ЛЕТТО ФООДС

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*