.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАСКА ЗА ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА КУТИЈА 1/50

SKU: 51060027
Достапност: На залиха
159 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Трослојна заштитна маска

Неткаен материјал, Мелтблоун

Неограничен

На суво место

Кина

Палета7

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*