.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ЦРН КАЛОРИФЕР КФ 903

SKU: 39140094
Достапност: На залиха
799 ден
Овој производ има минимално количество од 1

2 нивоа на моќност: 750W/ 1500W Керамички грејачи Прилагодлив термостат Заштита од прегревање Индикаторска сијаличка Сигурносно копче при превртување на уредот гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА АЛПСКО МЛЕКО 270Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА АЛПСКО МЛЕКО 270Г

179 ден
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА АЛПСКО МЛЕКО 250Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА АЛПСКО МЛЕКО 250Г

179 ден