.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
300 Поени

МАКС ФЕН ЗА КОСА ЈОНИК ДИФУЗЕР 2200 В ХД 4235

SKU: 39080465
Достапност: На залиха
1159 ден 999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 2200w Температурни нивоа:3 Брзини:2 Ладен воздух за фиксирање на фризурата Јонска функција Усмерувач на воздух Отстранлив филтер гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*