.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ТОСТЕР СТ 205

SKU: 39010164
Достапност: На залиха
1999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Mоќност: 920w Грил плоча: 25,5 x 21,5sm Не лепливи плочи, лесни за чистење Отстранливи грил плочи за 4 лепчиња Рачка отпорна на топлина Индикаторска сијаличка Автоматски термостат Украсен иноксен капак со сигурносна брава Хоризонтално и вертикално складирање неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*