.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС РАЧЕН БЛЕНДЕР РБ 3542

SKU: 39050195
Достапност: На залиха
649 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност:200w Брзини:2 Материјал на рачка:високо квалитетна пластика Сечиво:нерѓосувачки челик DC Мотор гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*