.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ЕЛЕКТРИЧЕН ТОСТЕР СЕНДВИЧ 10855 ПГ60Ц

SKU: 39010165
Достапност: На залиха
2799 ден 2199 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 2000W Автоматски термостат Рачки од бакелит отпорни на топлинa Нелепливи грил плочи Керамичка навлака Се отвора до 180⁰ - како отворена скара Променлив зглоб: вертикалниот простор помеѓу горната и долната плоча автоматски се прилагодува според храната која се приготвува Сад за собирање на маснотии гаранција: 2 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*