.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ИНОКС ЕБ 390

SKU: 39030252
Достапност: На залиха
999 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1500 W Максимален капацитет: 1.7l Автоматски прекинувач со пилот светилка Скриен грејач Заштита од прегревање Заштита од претекување Ротирачка база 360˚за лесно користење Куќиште од нерѓосувачки челикнеограниченне е специфицираноТурцијаАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*