.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС АПАРАТ ЗА ТУРСКО КАФЕ ИНОКС НЕ 300

SKU: 39030251
Достапност: На залиха
1299 ден 899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Макс апарат за варење турско кафе
Моќност: 800W.Капацитет на вода: максимум 300ml. Сад oд не`рѓосувачки челик. Сигурносен систем кој спречува работа без вода. Копче за вклучување / исклучување.Скриен грејач. Лесен за употреба. База со кабел
Неограничен
не е специфицирано
Произведено во Турција за Агротехна
Агротехна ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*