.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ ЦП 211

SKU: 39040510
Достапност: На залиха
1499 ден 1129 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Моќност: 1000W Дијаметар: 30cm Нелеплива подлога за лесно чистење Куќиште отпорном на топлина Индикаторска сијаличка Променлив термостат Додатоци: т-вилушка и дрвена шпатула гаранција: 1 годинанеограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*