.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАКС АПАРАТ ЗА ВАРЕЊЕ КАФЕ СО ПЛА.САД НЕ-201 ПОРТ.

SKU: 39030248
Достапност: На залиха
1249 ден 899 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Тип:електрично ѓезве Моќност:650w Капацитет на вода:270ml On/off копче Скриен греач Куќиште од високо квалитетна ABS пластика, која не испушта отровни материи и е произведена по сите безбедносни и здравствени стандарди. Време на зовривање:2min. Може да се користи за подготовка на различни топли пијалоци кафе, топло чоколадо, какао, салеп.... Ѓезвето се едделува од базата гаранција: 1 година неограниченне е специфицираноНРКАгроТехна ДОО СКОПЈЕ. Ул. Христо Татарчев 1 Бр. 21А, 1000 Скопје, Македонија

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*