.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ СУПА ШВАЈЦАРСКА 57Г

SKU: 05020056
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =105.26ДЕН

60 ден
Овој производ има минимално количество од 1

ИНСТАНТ СУПА
ТЕСТЕНИНА 44.9% (ГРИЗ ОД ДУРУМ ПЧЕНИЦА) , ПРОИЗВОД ОД СУШЕНО ПИЛЕШКО МЕСО 18.4%, СОЛ, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ПИЛЕШКА МАСТ, КРОМИД ВО ПРАВ, БЕЛКА ВО ПРАВ, МЕЛЕНА КУРКУМА, АНТИОКСИДАНС: ЕКСТРАКТ ОД РУЗМАРИН, ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК(КРОМИД, МОРКОВ, ПАШКАНАТ, ЦЕЛЕР, ПИПЕРКА, ПРАЗ), ШЕЌЕР, ГЛИКОЗЕН СИРУП, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ЗАЧИНИ, БОЈА: КАРАМЕЛ ОБИЧЕН, АРОМИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО, РИБА И СОЈА.
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК ДОО ЖЕЛЕЗНИЧКА СУРЧИН, Р. СРБИЈА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК МАКЕДОНИЈА, ДООЕЛ, БУЛ 8 СЕПТЕМВРИ БР.16 , 1000 СКОПЈЕ ДИСТРИБУТЕР: АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, КАЧАНИЧКИ ПАТ 65А, СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*