.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ СУПА ПРОЛЕТНА СО ЗЕЛЕНЧУК 52ГР

SKU: 05020469
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МАГИ СУПА ПРОЛЕТНА СО ЗЕЛЕНЧУК
ТЕСТЕТНИ 50% (ПЧЕНИЛЕН ГРИЗ),СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК 16,9 (МОРКОВ 5.1%,КРОМИД 3,3%,КАРФИОЛ 2.7%,КОРЕН ОД ЦЕЛЕР 2,5%,ГРАШОК 1,8%,ПРАЗ 1,4%,СОЛ 12,9%, КОНЦЕТРАТ 23%) ПЧЕНКАРЕН СКРОБ, ГЛИКОЗЕН СИРУП, ШЕКЕР, ПАЛМИНО МАСЛО, ХРИДРОЛИЗИРАН ПРОТЕИН ОД ПЧЕНИЦА, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, БОИ : КАРАМЕЛ ОБИЧЕН, РИБОВ ЛАВИН, ЗАЧИНИ 0,2 %, ЛИМУНСКА КИСЕЛИНА. МОЖЕ ДА СОДРЖИ МЛЕКО, ЈАЈЦА И СОЈА.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*