.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

МАГИ СУПА ДОМАТ И ТЕСТЕНИНИ 62Г

SKU: 05020499
Достапност: На залиха
32 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

МАГИ СУПА ДОМАТ И ТЕСТЕНИНИ
ТЕСТЕНИНИ 48,4%,(ПЧЕНИЧНО БРАШНО), СУШЕН ЗЕЛЕНЧУК 20%,(ДОМАТ ВО ПРАВ 18,8%, МОРКОВ, КРОМИД) ПЧЕНИЧЕН СКРОБ, СОЛ 9,7%(18,8% ВО КОНЦЕНТРАТ), ШЕКЕР, СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО, ЗАЧИНИ, ЕКСТРАКТ ОД КВАСЕЦ, КИСЕЛИНА : ЛИМУНСКА КИСЕЛИНА, ПАЛМИНО МАСЛО, АРОМИ. МОЖЕ ДА СОДРЖИ : ЈАЈЦА, ЦЕЛЕР, МЛЕКО И СОЈА.
360 ДЕНА
ЧУВАЈТЕ НА СУВО, ЛАДНО МЕСТО ПОДАЛЕКУ ОД ДИРЕКНА СОНЧЕВА СВЕТЛИНА
НЕСТЛЕ АДРИАТИК
АЛМА-М ДООЕЛ СКОПЈЕ, МАКЕДОНИЈА

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*