.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛОСОС ЦЕЛ СВЕЖ

SKU: 18030037
Достапност: На залиха
879 ден

Лосос цел свеж
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Норвешка
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*