.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛОСОС ДИМЕН МАРИНИРАН ЗАМРЗНАТ КГ

SKU: 17500045
Достапност: На залиха
2350 ден

Димен Лосос мариниран замрзнат
Датумот е означен на амбалажата
-18°C
Потекло од Норвешка
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*