.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
75 Поени

ЛИСТЕРИН ТЕЧНОСТ ЗА УСТА ЗЕЛЕН ЧАЈ 500МЛ

SKU: 34030062
Достапност: На залиха
289 ден 255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Течност за уста со додаден флуприд,есенцијални масла и екстракт од зелен чај: ■ Ја зајакнува забната глеѓ, дури и на тешко достапните места, со што се спречува појавата на кариес ■ Ги убива бактериите што не се уништуваат при четкањето на забите и ја спречува појавата на забниот плак, кој е најчеста причина за болест на непцата ■ Го освежува здивот благодарејќи на природниот вкус на зелен чај.
Вода, пропилен гликол, сорбитол, натриум лаурил сулфат, полоксамер 407, натриум сахарин, арома, еукалиптол, бензоева киселина, натриум бензоат, метил салицилат, тимол, натриум флуорид, ментол, сукралоза, екстракт од лист на Camellia Sinensis, кофеин, CI 47005, CI 42053. Содржи натриум флуорид (220 ppm F).
3 години од датумот на производство
Да се чува подалеку од директна сончева светлина
Johnson & Johnson - ЕУ
АВТ Интернатионал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*