.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИПТОН ЧАЈ ОД ЛИПА 20/1 32 ГР

SKU: 03130238
Достапност: На залиха
145 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

ЛИПТОН ЧАЈ ОД ЛИПА
ЛИПА (77,5%), ЛИСТ ОД ДУДИНКИ, РОЈБОС, ЦИМЕТ
ОЗНАЧЕН НА АМБАЛАЖАТА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО, ЛАДНО И ТЕМНО МЕСТО
УНИЛЕВЕР САНАЈИ ВЕ ТИЏАРЕТ ТУРК А.Ш. ИСТАНБУЛ.
РАМСТОРЕ МАКЕДОНИЈА ДОО, УЛ. СВ КИРИЛ И МЕТОДИЈ БР. 13, СКОПЈЕ.

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*