.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИОН БЕЛО 42ГР

SKU: 07041651
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =59.52ДЕН

36 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Чоколаден бар
Гликозо-фруктозен сируп,растителни масла (палмио,шеа,палмини семки),шеќер,пченично брашно,згуснато засладено млеко (млеко,шеќер),обезмастено млеко во прав),сурутка во прав,малтодекстрин,емулгатор,емулгатор (лецитин),пченичен скроб,сол,агенс за нараснување (натриум хидроген карбонат),природна арома,карамелизиран шеќер,згуснувач (карагенан).Може да содржи кикиритки,јаткасто овошје и соја.
Означен на амбалажата
Да се чува на суво место,заштитено од извор на топлина.
НЕСТЛЕ ПОЛСКА
Алма-М Нестле

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*