.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИГЊА ЧИСТЕНА ЗАМРЗНАТА 10/20

SKU: 17610010
Достапност: На залиха
540 ден

Лигња чистена замрзната
Датумот е означен на амбалажата
-18°C
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*