.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛИГЊА ПРСТЕН ЗАМРЗНАТИ

SKU: 17610008
Достапност: На залиха
540 ден

Лигња прстен замрзнати
Датумот е означен на амбалажата
-18°C
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*