.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕЈС ЧИПС СОЛЕН 40 ГР

SKU: 05081148
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =300ДЕН

30 ден
Овој производ има минимално количество од 1
0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*