.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕОНА ШТРУДЛА МИКС МАРМАЛАД 150ГР

SKU: 07020860
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =32.67ДЕН

49 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ:Траен колач со овошно полнење
Состав:Пченично брашно (глутен) полнење 35% џем од мешано овошје, шеќер, глукозен сируп, пченичен скроб, растителна маст, млеко во прав, јајца во прав, може да содржи траги од лешници и кикирики
Рок на употреба:12 месеци
Начин на чување:Да се чува на темно суво и ладно место
Производител:ЛИОН д.о.о. Св. Николе
Увозник/Дистрибутер:Мако Маркет Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*