.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕНОР СПРИНГ АВЕЈК ПОДС 11/1

SKU: 30140167
Достапност: На залиха
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта

Состав: >30% анјонски ПАМ, 5-15% сапун, <5% нејонски ПАМ, фосфонати, енземи, оптички белила, парфем, алфа-изометил, јонон, цитрононелол, кумарин, линалол

12 месеци од датумот на производство

На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.

PG Ameinis SAS zi nord 150rue Andre Durouchez, bp 90045,80082 Amiens Cedeh 2, France

Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ДР. ШАР БЕЗГЛУТЕНСКИ ЛЕБ ПАН БЛАНКО 200Г

ДР. ШАР БЕЗГЛУТЕНСКИ ЛЕБ ПАН БЛАНКО 200Г

99 ден
Слика од МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

МЕГЛЕ МЛЕКО 3.2% MM 1Л

55 ден
Слика од ПРЕЗИДЕНТ ТОПЕН КАШКАВАЛ ПИЦА/ОРИГАНО 140Г

ПРЕЗИДЕНТ ТОПЕН КАШКАВАЛ ПИЦА/ОРИГАНО 140Г

65 ден
Слика од ДОМЕСТОС АТЛАНТИК 750МЛ

ДОМЕСТОС АТЛАНТИК 750МЛ

62 ден