.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕНОР ГОЛД ПОДС 11/1

SKU: 30140168
Достапност: На залиха
242 ден
169 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Детергент за перење алишта

Состав: >30% анјонски ПАМ, 5-15% сапун, <5% нејонски ПАМ, фосфонати, енземи, оптички белила, парфем, алфа-изометил, јонон, цитрононелол, кумарин, линалол
12 месеци од датумот на производство

На суво и ладно место, подалеку од дофат на деца.

PG Ameinis SAS zi nord 150rue Andre Durouchez, bp 90045,80082 Amiens Cedeh 2, France

Нелт СТ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*