.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕКЕР ПИЛЕШКО МЕСО ЗА ГИРО ПЕЧЕНО 200Г

SKU: 19100312
Достапност: На залиха
135 ден 115 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Печено пилешко месо - донер

Пилешко месо I и II категорија, вода, сол, зачини, (содржи целер) зеленчук, екстракти од зачини, декстроза, стабилизатор (Е451, Е452), згуснувач Е415, засилувач на вкус Е621,Е635, боја Е150, арома.

21 ден

Производот се чува на температура од 0 ̊ до 4 ̊С

Лекер

Лекер

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*