.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕВИДИА ОРИЗ АНДРЕА 900ГР

SKU: 01010161
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Ориз
Ориз андреа
12 месеци
Да се чува на суво и ладно место испод 25 степени целзусови
Левидиагро Дооел Кочани
Левидиагро Дооел Кочани

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

КОМПИРИ MЛАДИ КГ. (Р)

35 ден
Слика од КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

КРОМИД МЛАД КИТКА ПАРЧЕ (Р)

19 ден
Слика од МАРУЛА ЗЕЛЕНА ПАРЧЕ (Р)

МАРУЛА ЗЕЛЕНА ПАРЧЕ (Р)

23 ден
Слика од КРОМИД ПОРТОКАЛОВ КГ. (Р)

КРОМИД ПОРТОКАЛОВ КГ. (Р)

19 ден