.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕБ СПЕЦИЈАЛЕН СО ТРИЦИ 340Г

SKU: 05112213
Достапност: На залиха
29 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Изработен од пченично брашно Т-500 со значителен додаток на мелени лушпи од пченично зрно, со што е зголемена содржината на природни витамини, минерали и природна целулоза
Пченично брашно Т-500 ,сточно брашно,сол , квасец , вода Алергени: глутен
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*