.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛЕБ РЖАН 350Г

SKU: 05990301
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Направен е од пченично брашно, со додаток на фино сомелени обвивки од пченично зрно. Поради ваквиот состав има намалена содржина на јаглехидрати со додаток на микс од житарки и е наменет за диети
Брашно T-500 , Гсол , квасец , адитив 1%, емулгатор (моно- и дицетил естри на винска киселина со моно- и диглицериди на масни киселини) Е742, аскорбинска киселина Е300 ензими,сточно брашно М, Сид микс (мешавина од житарки) Ачергени:глутен,микс од житарки
2 дена
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*