.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛА РИВЕ СЕТ ТАЧ ОФ ВОМЕН(ЕДП 90МЛ+ДЕО 150МЛ)

SKU: 35551613
Достапност: На залиха
469 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сет женски парфем и дезороранс
scent notes of pink pepper, pear, orange blossom ; coffee, jasmine, liquorice, bitter almond ; vanilla, patchouli, cashmere wood, cedar
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Ла Риве С.А. Полска
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*