.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
100 Поени

ЛА РИВЕ СЕТ КЕШ ВОМЕН(ЕДП 90МЛ+150МЛ ДЕО)

SKU: 35551615
Достапност: На залиха
469 ден 410 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Сет женски парфем и дезороранс
scent notes of lemon, neroli flower, raspberry ; gardenia, jasmine, orange blossom ; amber, white honey, patchouli
3 год од датумот на производство
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Ла Риве С.А. Полска
Саманта доо, Качанички пат бр. 264, 1000 Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*