.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛА РИВЕ ДЕО ЗА МАЖИ КЕШ 150МЛ

SKU: 35020422
Достапност: На залиха
95 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лариве дезодоранс
Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Parfum, Propylene glycol, Isopropyl myristate, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Cinnamyl alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl ionone
3 години
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
La Rive S.A. Poland

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 270Г

МИЛКА ЧОКОЛАДА ЦЕЛ ЛЕШНИК 270Г

189 ден
Слика од МЕРСИ 400Г

МЕРСИ 400Г

525 ден