.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close
25 Поени

ЛА РИВЕ ДЕО ЗА МАЖИ БРЕИВ 150МЛ.

SKU: 35020423
Достапност: На залиха
95 ден 85 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Лариве дезодоранс
Butane, Alcohol denat., Propane, Isobutane, Parfum, Propylene glycol, Isopropyl myristate, Ethylhexylglycerin, Octenidine HCl, Benzyl alcohol, Benzyl benzoate, Benzyl salicylate, Cinnamyl alcohol, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool, Alpha-isomethyl ionone
3 години
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
Да се чува подалеку од дирекна сончева светлина
La Rive S.A. Poland

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*