.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛА МАТИНА КАФЕ 2 ВО 1 180 ГР

SKU: 03220253
Достапност: На залиха
82 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Инстант напиток од кафе 2 во 1 во прав.
Гликозен сируп, малтодекстрин, кокосова маст, инстант кафе во прав(11%),екстракт од кафе од житарки( јачмен, рж), стабилизатори Е 340, Е 452, млечни белковини,емулгатор Е 471,сол,средство против згрутчување Е 551. Производот може да содржи соја.
730 дена
Да се чува добро затворено , на ладно и суво место
Food Care Sp. Poland
Нимекс ДОО Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*