.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛАМАРГО ЛИГЊА ЗАМРЗНАТА ЧИСТЕНА 360Г

SKU: 17500211
Достапност: На залиха
359 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

 Замрзната чистена лигња патагоника
 Лигња (мекотелци)
 31.03.2022
 180C
 (HR888EU) Хрватска
 КЛАРА ДОО

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*