.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛАКИ ГРЛ ЈАЈЦЕ СО ПОДАРОК 15 ГР.

SKU: 07042615
Достапност: На залиха
49 ден 39 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Јајце со подарок
Шеќер,гликоза,гума,гликозен сируп,модифициран скроб во прав,ароми,згуснувач:Е 414,глицерин,глазирачки агенти Е 904, Е 903, Е 901, обојители: Е 133, Е 171, Е 110, Е 122 и Е 129, емулгатор:соја лецитин.
Означен на амбалажата
Да се чува на температура до 30С и влажност до 50%
Муун Лајт, Бугарија
Нимекс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*