.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛАКИ БОЈ ЈАЈЦЕ СО ПОДАРОК 15 ГР.

SKU: 07042614
Достапност: На залиха
49 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Јајце со подарок
Шеќер,гликоза,гума,гликозен сируп,модифициран скроб во прав,ароми,згуснувач:Е 414,глицерин,глазирачки агенти Е 904, Е 903, Е 901, обојители: Е 133, Е 171, Е 110, Е 122 и Е 129, емулгатор:соја лецитин.
Означен на амбалажата
Да се чува на температура до 30С и влажност до 50%
Муун Лајт, Бугарија
Нимекс

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 1.5Л

20 ден
Слика од ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

ПЕЛИСТЕРКА НЕГАЗИРАНА 2.5Л

27 ден
Слика од СТОБИ ФЛИПС 40Г

СТОБИ ФЛИПС 40Г

10 ден
Слика од ПИЦА ИТАЛИЈАНА 30Г

ПИЦА ИТАЛИЈАНА 30Г

11 ден