.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

ЛАВРАК СВЕЖ 400/600

SKU: 18030144
Достапност: На залиха
549 ден

Лаврак свеж
7 дена
од 0°C до 4°С
Потекло од Грција
ДТ Рибокомерц

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*