.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

К2 ПОЛО КОКПИТ ЗАШТИТА НА КОКПИТ СО НАНО ТЕ 759 МЛ

SKU: 44070271
Достапност: На залиха
255 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Спреј за чистење на кокпит за враќање на првобитниот сјај на пластичните и гумени површини  HYDROCARBONS;C6;ISOALKANES;<5% N-NEXANE 3 години Суво и ладно местоMelleМакорбитал

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*