.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+СЕЛЕН 1.5Л

SKU: 08060313
Достапност: На залиха
30 ден 25 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Књаз Милош збогатен со Цинк и Селен oбезбедува 100% од неопходната дневна количина Цинк во 1л од производот и 75% од дневната потребна количина на Селен

Природна минерална вода, јаглероден диоксид мин 3 g/l, минерали: цинк лактат (Zn 10 mg/l),натриум селенит (Se 42 μg/l).

6 месеци

Да се чува на суво и студено место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.

Књаз Милош - Аранѓеловац, Република Србија

Прилепска Пиварница, Прилеп

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*