.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КЊАЗ МИЛОШ ЦИНК+МАГНЕЗИУМ 1.5Л

SKU: 08060314
Достапност: На залиха
30 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Књаз Милош збогатен со Zn + Mg има непроменет познат вкус со 100% препорачани дневни дози и на Цинк и на Магнезиум на 1L

Природна минерална вода, јаглероден диоксид (мин 3 g/l), минерали: магнезиум лактат и магнезиум сулфат (Mg 325 mg/l), цинк лактат (Zn 10 mg/l).

6 месеци

Да се чува на суво и студено место, заштитено од замрзнување и директна сончева светлина.

Књаз Милош - Аранѓеловац, Република Србија

Прилепска Пиварница, Прилеп

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*