.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУЧ СВЕЖО СИРЕЊЕ 500Г

SKU: 10350480
Достапност: На залиха
105 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

КУЧ СВЕЖО СИРЕЊЕ 500Г

Пастеризирано млеко, пастеризирана павлака, стартер култура, готварска сол

Рок на употреба: 90

Начин на чување: 0 - 8 степени

КУЧ КОМПАНИ Крагујевац/Р.Србија

Интернационал Фуд Дистрибуција дооел Скопје

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*
Корисници кои ја купиле оваа ставка исто така купиле
Слика од КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

КОКА КОЛА ПЕТ 1.25Л

53 ден
Слика од НЕКТАР ОВОШЕН МИКС 1.5Л

НЕКТАР ОВОШЕН МИКС 1.5Л

15 Поени
72 ден 62 ден
Слика од ЕЏЕ ОРИЕНТ МАСЛИНКИ 250Г

ЕЏЕ ОРИЕНТ МАСЛИНКИ 250Г

75 ден
Слика од БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

БРИЛИЈАНТ СОНЧОГЛЕДОВО МАСЛО 1Л

89 ден