.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КУХНЕ МАИСТЕР БОЖИЌЕН КОЛАЧ 750 ГР

SKU: 05100286
banner
Достапност: На залиха

100 ГР: =34,4ДЕН

258 ден
Овој производ има минимално количество од 1

Опис на производ: КУХНЕ МАИСТЕР БОЖИЌЕН КОЛАЧ 750 ГР
Состав: Пченично брашно (глутен), суво грозје (27%), растителни масти (палмово овошје), вода, шеќер, гликоза-фруктозен сируп, декстроза, растително масло (семе од репка), кора од портокал, кора од лимон, хумектант (сорбитол), квасец, пченица Скроб (глутен), емулгатори (Е471, Е481), ароми, сол, хидрогенизирани растителни масти (овошје од палма).
Рок на употреба: 6 месеци
Начин на чување: Да не се чува на директна сончева светлина. Да се чува на ладно и суво м есто.
Производител: KuchenMeister
Увозник/Дистрибутер: PURE LIFE COSMETICS DOO

 

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат рецензии
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*