.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРОКО КРЕКЕРИ СОЛЕНИ 400 ГР

SKU: 05060339
Достапност: На залиха
79 ден 55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

СОЛЕНИ КРЕКЕРИ
ПЧЕНИЧНО БРАШНО(66%),ПАЛМИНО МАСЛО(8%),ШЕЌЕР(4%),СРЕДСТВО ЗА НАРАСНУВАЊЕ (АМОНИУМ БИКАРБОНАТ Е503,НАТРИУМ БИКАРБОНАТ Е500)СУРУТКА ВО ПРАВ ,ЕКСТРАКТ ОД СЛАД, ЈОДИРАНА СОЛ, ПРОТЕАЗА,ЛИМОНСКА КИСЕЛИНА Е330,КВАСЕЦ,АНТИОКСИДАНСИ(СОЈА ЛЕЦИТИН Е322,НАТРИУМ МЕТАБИСУЛФИТ Е223 .ПРОИЗВОДОТ СОДРЖИ ГЛУТЕН И МОЖЕ ДА СОДРЖИ ТРАГИ ОД СУСАМ.
360 ДЕНА
ДА СЕ ЧУВА НА СУВО ,ТЕМНО И ЛАДНО МЕСТО
S.C.CROCO
НИМЕКС ДОО СКОПЈЕ

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*