.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРОАСАН СО МАСЛИНКИ

SKU: 05112194
Достапност: На залиха
55 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Претставува бело пециво со фил од сецкана маслинка со правоаголен облик
Пченично брашно Т-400, растително масло,маргарин адитив квасец, вода , сол,шеќер,јајца, Фил:Маслинка Додатоци: сусам. Алергени:глутен, сусам,јајце
1 ден
На температура од 18 -22°C
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1
MAKO & ГИДА ДООЕЛ Скопје Ул. Фјодор Достоевски Бр. 1

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*