.
SKOPJE - CENTAR
Menu Close

КРАШ НАПОЛИТАНКИ НУГАТ 330 ГР

SKU: 07160005
Достапност: На залиха
94 ден
Овој производ има минимално количество од 1,000

Наполитанки со полнење од лешник
Шеќер, пченично брашно, растителна маст (палма, шеа), какао во пpав со намалени маснотии, лешници 2%, прехранбена сол, регулатор на киселост E 500, арома. Mоже да содржи млекo и соја.
Означен на амбалажата
Амбиентална температура
Краш Д.Д. , Загреб, Хрватска
Колид С Теам - Краш

0.0 0
Напишете ваш сопствен преглед Close
*
*
  • Лошо
  • Одлично
*
*
*